نمایش دادن همه 17 نتیجه

برند ماتیلدا (Matilda) تولید کننده محصولات مراقبت از پوست کودک است. با توجه به اینکه پوست کودکان از بدو تولد به محصولات مراقبتی خاص و مناسب احتیاج دارند، برند ماتیلدا با ارائه فرمولاسیون‌های انحصاری اقدام به تولید محصولات خود نموده است. کالاهای با کیفیت ماتیلدا موجب حفظ سلامت پوست حساس و شکننده کودکان و نوزادان می‌شود. برند ماتیلدا علاوه بر برخورداری از فرمولاسیون‌های لابراتورهای مجرب و تخصصی کودک فرانسه از مواد اولیه طبیعی بهره‌مند است. ترکیبات آبرسان، التیام بخش، ضد التهاب، محافظت کننده و ترمیم کننده پوست نیز باعث شده که این محصولات مورد استقبال قرار گیرند.

ویژگی محصولات کودک ماتیلدا

  • فاقد مواد آلرژی زا مانند پارابن
  • استفاده از مواد با پایه طبیعی
  • دارای ترکیبات هیپوآلرژنیک
  • Ph فاقد مواد صابونی
  • فیزیولوژیک

خرید محصولات پوستی کودک

پوست کودک به پوست بزرگسال بسیار شبیه است ولی لایه شاخی پوست آن‌ها نازک‌تر و به مراتب حساس‌تر از پوست افراد بالغ است. تا جایی که پوست نوزاد بین 3 تا 5 برابر نازک‌تر از پوست افراد بزرگسال است. این اختلاف عمده به این معنی است که بدن یک نوزاد به نسبت بزرگسالان در هر بار استفاده از محصولات پوستی غلظت بسیار بالاتری از محصولات را جذب می‌کند. به همین علت گاهی اوقات احتمال مسمومیت و آسیب‌های جبران ناپذیر در کودکان وجود دارد. از این رو اهمیت انتخاب محصولات مناسب در کودکان بیشتر می‌شود. خوشبختانه محصولاتی همچون محصولات ماتیلدا می‌توانند ضامن سلامتی کودک باشند.

شما در داروخانه آنلاین مثبت سبز می‌توانید اطلاعات دقیق محصولات را مشاهده نموده و بعد از انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام به خرید نمایید. ضمنا کارشناسان ما نیز می‌توانند در این امر یاری دهنده شما باشند.