نمایش یک نتیجه

نیچرز پلاس (Nature’s Plus) یک برند آمریکایی است که در سال 1972 شروع به تولید مکمل‌های غذایی نمود. این شرکت با شعار تولیدات با کیفیت، طبیعی و موثر و با چشم انداز تولید مکمل‌های با کیفیت برتر به کار خود ادامه داد. در اوایل دهه 1970، وقتی جرالد کسلر نیچرز پلاس (Nature’s Plus) را تأسیس کرد، دید روشنی درباره نوع محصولاتی که می‌خواست تولید کند، داشت. وی با دقت در مطالعه بازار مکمل ها، مشاهده کرد که مصرف کنندگان بدنبال کسب انرژی برای بالا بردن کیفیت زندگی از ویتامین‌ها هستند. وی می‌دانست که تنها مکمل‌های ساخته شده با مواد برتر و بالاترین استانداردهای تولید می‌تواند منجر به تولید محصولات استثنایی با نتایج رضایت بخش شود.

جرالد کسلر در یتیم خانه‌های شهر نیویورک و خارج از آن بزرگ شد. در طول دهه 1960، هنگام کار به عنوان فروشنده دارو بود که با پیشگام شدن در صنعت رو به رشد مکمل‌های سلامتی، ایده تاسیس نیچرز پلاس به ذهنش خطور کرد. آقای کسلر با اطمینان به اینکه داروهای سنتی که او فروخته است فقط علائم بیماری را درمان می‌کند و نه علل آن، بر روی ارتقاء سلامتی از طریق روش‌های جامع و رژیم غذایی متمرکز شد. وی شب‌ها شروع به ساخت مکمل‌های خانگی کرد، و آنها را به فروشگاه‌های مواد غذایی و دارویی فروخت.

طولی نکشید که او بازاریابی دارویی را ترک و در سال 1972 شرکت Natural Organics Inc را در نیویورک تاسیس کرد. این شرکت درست زمانی وارد بازار شد که مصرف کنندگان، نگران استفاده گسترده از سموم دفع آفات بودند و به مصرف غذاهای ارگانیک و طبیعی مانند ویتامین ها، مواد معدنی و گیاهان دارویی رو آورده بودند؛ به همین جهت محصولات ارگانیک و طبیعی نیچرز پلاس مورد استقبال عموم قرار گرفت.