مشاهده همه 20 نتیجه

قرص آمینو چیکن فارما پلاس

337,300 تومان523,900 تومان

معرفی برند فارما پلاس

فارما پلاس (Pharma Plus) یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید مکمل‌های ورزشی است. این برند زیر مجموعه هلدینگ عرشیا مکمل آریا یکی از معروف‌ترین برندهای تولید مکمل‌های ورزشی، دارویی و غذایی است. اگر تا به حال اسم این هلدینگ را نشنیده‌اید بهتر است بدانید برندهای معتبری مانند ساپلند، فانتوم، فارما پلاس و ویثر زیر مجموعه هلدینگ داروسازی عرشیا مکمل آریا هستند.

افزایش عضلات با مکمل های فارما پلاس

برای داشتن عضلاتی حجیم مکمل‌های برند فارما پلاس را به شما توصیه می‌کنیم.

آمینو چیکن

مکمل آمینو چیکن فارما پلاس حاوی پروتئین هیدرولیزه شده گوشت سینه مرغ است که جهت افزایش حجم عضلات و ریکاوری بعد از تمرین مورد استفاده قرار می‌گیرد. آمینوچیکن ضمن تامین پروتئین و آمینواسیدهای ضروری بدن به ساخت و ترمیم عضلات نیز می‌پردازد و از تحلیل ماهیچه‌ها جلوگیری می‌کند.

آمینو کمپلکس

آمینو کمپلکس مجموعه کاملی از اسیدآمینه‌های ضروری بدن هستند که به صورت خودکار در بدن تولید نمی‌شوند و برای تامین آن‌ها باید از رژیم غذایی مناسب و مکمل‌ها کمک بگیریم. آمینوکمپلکس فارماپلاس علاوه بر افزایش قدرت و تسریع ریکاوری، انرژی را افزایش داده و در افزایش تمرکز و بهبود سریع زخم‌ها کاربرد دارد.

اچ ام بی

مکمل اچ ام بی یا همان بتا هیدروکسی – بتا متیل‌ بوتیریت یکی از مکمل‌های رایجی است که ورزشکاران جهت افزایش رشد عضلات، افزایش قدرت بدنی و استقامت و هم چنین کاهش عضله سوزی استفاده می‌کنند. مکمل HMB برند فارما پلاس روند عضله سازی را تسریع می‌کند و از کاتابولیسم ماهیچه‌ها جلوگیری می‌کند.

ای ای کی جی

قرص آرژنین آلفا کتو گلوتاراتا (AAKG) مکملی فوق العاده برای رشد توده عضلانی است. قرص ای ای کی جی فارما پلاس با فرمولاسیون ویژه ایی که دارد، عملکرد ورزشی را افزایش می‌دهد و باعث افزایش جریان خون در بدن می‌شود. این مکمل ترکیبی از ال آرژنین و آلفا کتوگلوتارات است و سطح ترشح هورمون رشد را افزایش می‌دهد.

بی سی ای ای

بی سی ای ای که میان ورزشکاران از شهرت بالایی برخوردار است، یکی از اسیدآمینه‌های ضروری است که باید از طریق رژیم غذایی جذب بدن شود. این اسیدآمینه ضمن افزایش رشد عضلات، خستگی ناشی از تمرینات ورزشی را کاهش داده و فرآیند ریکاوری را تسریع می‌کند.

کراتین مونوهیدرات

کراتین مونوهیدرات یکی از معروف‌ترین مکمل‌های موجود در بازار است که علاوه بر تامین موارد مورد نیاز بدن سبب افزایش توده عضلانی می‌شود و خستگی ناشی از تمرینات ورزشی را کاهش می‌دهد. علاوه بر مزایای ذکر شده کراتین مونوهیدرات در بهبود تراکم استخوانی، درمان افسردگی، افزایش استقامت، کاهش خطر سکته قلبی و افزایش تمرکز کاربرد دارد.

وی پروتئین

پروتئین وی حاوی آمینو اسیدهایی است که برای بدن ضروری هستند و سریع جذب می‌شوند. این مکمل بیشتر توسط بدنسازان مورد استفاده قرار می‌گیرد و در عضله سازی، کاهش وزن، کاهش کلسترول، افزایش قدرت بدنی کاربرد دارد. پروتئین وی فارما پلاس نیاز بدن به کربوهیدرات و پروتئین را رفع می‌کند و موجب تحریک هورمون رشد می‌شود.

افزایش استقامت و قدرت بدنی با مکمل های فارما پلاس

ال گلوتامین پودر اسید آمینه است که توسط ورزشکاران جهت تاخیر در بروز خستگی، افزایش قدرت عضلانی و تقویت سیستم ایمنی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. ال گلوتامین برند فارما پلاس حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین سی است و به همین دلیل علاوه بر افزایش حجم و قدرت عضله‌ها ، شادابی و طراوات را به پوست و مو باز می‌گرداند.

افزایش سلامتی با مکمل های فارما پلاس

ال آرژنین یکی از اسیدآمینه‌های ضروری است که در بدن تولید نمی‌شود و برای تامین آن نیاز به مصرف مواد غذایی و مکمل‌ها داریم. افزایش کارایی بدن در فعالیت‌های هوازی، از بین بردن رادیکال‌های آزاد خون، افزایش استقامت بدنی، ترشح هورمون رشد، پاکسازی بدن از آلودگی‌ها و سموم، تقویت سیستم دفاعی و تقویت قوای جنسی بدن از جمله کاربردهایی هستند که این آمینواسید در بدن دارد.

گلوکزامین

گلوکزامین ترکیبی است که در رباط‌ها و غضروف‌های بدن انسان وجود دارد. این ماده درد مفاصل را به حداقل می‌رساند و علاوه بر افزایش سلامت استخوان‌ها، موجب انعطاف پذیری مفاصل می‌شود. قرص گلوکزامین فارما پلاس علاوه بر کمک به ساخت مایع بین مفصلی، مفاصل آسیب دیده را بازسازی می‌کند و آسیب‌های غضروفی و مفصلی را درمان می‌کند.

گابا

آمینو بوتیریک اسید یا همان گابا یک انتقال دهنده عصبی است که به عنوان یک مکمل طبیعی جهت کنترل فشارخون، تنظیم سیکل خواب، بهبود خلق و خو، کاهش خستگی جسمی و روحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکمل GABA فارما پلاس ضمن افزایش سطح هورمون رشد، احساساتی از قبیل استرس و ترس را کنترل می‌کند و در افزایش تمرکز و تقویت یادگیری کاربرد دارد.

افزایش وزن با مکمل های فارما پلاس

فست گین برند فارما پلاس ترکیبی از پروتئین و کربوهیدرات است که به منظور افزایش وزن و حجم عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فست گین شامل 20 گرم پروتئین است که به فرآیند عضله سازی کمک کرده و از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند.

کاهش وزن با مکمل های فارما پلاس

ال کارنیتین یک نوع اسید آمینه طبیعی بدن است که به بدن کمک می‌کند تا چربی‌ها را به انرژی تبدیل کند و این انرژی را در اختیار اندام‌هایی مانند مغز، قلب و عضلات قرار دهد. به همین دلیل است که اکثر افراد از این مکمل برای کاهش وزن استفاده می‌کنند. قابل ذکر است که استفاده از ال کارنیتین باعث کاهش چربی‌های بدن می‌شود و تغییری در حجم عضلات ایجاد نمی‌کند.

خرید محصولات برند فارما پلاس از داروخانه مثبت سبز

برند فارما پلاس با تولید محصولات مورد نیاز ورزشکاران در حوزه‌های مختلف نیاز قشر کثیری از ورزشکاران را برطرف کرده است. این برند با به کارگیری از آخرین متدهای روز دنیا و تولید محصولات با کیفیت توانسته است خدمتی بزرگ به جامعه ورزشکاران کند. از این رو داروخانه آنلاین مثبت سبز بر آن شده تا تمامی محصولات این برند را تهیه کرده و ضمن تولید محتوای مناسب برای هر محصول، آن‌ها را با قیمتی مناسب به جامعه عزیز ورزشکاران ارائه دهد.