مشاهده همه 20 نتیجه

کپسول پیاسیدین 300 رازک ۱۵ عدد

35,900 تومان

قرص سیستین B6 زینک رازک ۶۰ عدد

87,900 تومان

شرکت سهامی داروسازی لابراتوارهای رازک در سال 1343 هجری شمسی با نام شرکت سهامی لابراتوارهای فایزر تحت مالکیت شرکت فایزر آمریکا فعالیت خود را آغاز نمود. بعد از انقلاب اسلامی سهام این شرکت به سازمان صنایع ملی ایران انتقال یافت؛ و نام آن به شرکت داروسازی لابراتوارهای رازک تغییر پیدا نمود. در حال حاضر برند رازک (Razak) به صورت سهامی عام ادامه فعالیت داشته و سهام آن در بورس اوراق بهادار تهران عرضه می‌شود.

رازک با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در خصوص تولید انواع داروهای انسانی در اشکال مختلف دارویی و در گروه‌های مختلف درمانی در بازار دارویی ایران فعالیت دارد. کیفیت محصولات این برند نتیجه فعالیت واحدهای پیشرفته از جمله واحد آزمایشگاه کنترل کیفی است. چرا که این واحد تولیدی ضمن کنترل کیفی تمامی مواد اولیه، نیمه ساخته و ساخته شده از مرحله ورود مواد اولیه تا خروج محصول نهایی از شرکت را برعهده دارد. همچنین به عنوان بخشی کاملا هوشیار بر عملکرد سایر بخش‌ها که مستلزم رعایت مقررات GMP هستند، نظارت دارد.

کیفیت محصولات رازک

شرکت داروسازی رازک به عنوان یکی از 10 شرکت برتر داروسازی کشور 2 درصد از سهام کل بازار دارویی ایران را در اختیار دارد. در زمینه تولید داروهای عمومی به ویژه داروی فشار خون با برند لوزار در جامعه پزشکی شناخته شد. واحدهای مختلف شرکت داروسازی RAZAK با همکاری و هماهنگی بخش فرمولاسیون و تحقیقات نقش چشمگیری در تولید کیفی داروهای جدید دارد. همچنین امکان دسترسی به این داروها را جهت هموطنان عزیز فراهم می‌سازند.

به صورتی که این محصولات علاوه بر بازار ایران به علت دارا بودن کیفیت بالا به خارج از کشور نیز صادر می‌شوند. در کشورهایی نظیر جمهوری آذربایجان، جمهوری‌های آسیای میانه، افغانستان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، گرجستان، عراق، تاجیکستان و … به فروش می‌رسد. ناگفته نماند این برند معتبر و شناخته شده افتخار کسب ایزوهای ISO 14001 (2014) و ISO 9001 (2015) و OHSAS 18001 (2014) را دارد.