مشاهده همه 16 نتیجه

معرفی برند شادو

شرکت تعاونی باران بسپار در سال 1388 فعالیت خود را به عنوان تولید کننده کاندوم با نام تجاری ایکس دریم در ایران آغاز نمود. از همان ابتدای کار تولید محصول با کیفیت و متناسب با نیاز ایرانی از مهم ترین دغدغه‌های مدیران این شرکت بوده و هست. خطوط تولید و ماشین آلات با تکنولوژی روز آلمان در فضایی به وسعت 6000 متر مربع و در محیطی کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه آلودگی نصب و راه اندازی شد. در راستای تولید محصول با کیفیت و احترام به نیازهای مشتریان، خطوط تولید توسط مهندسین و کارشناسان خبره مالزیایی نصب و راه اندازی شد و از همان ابتدا با ظرفیت 75 میلیون قطعه در سال مطابق با استاندارد EN ISO 4074 شروع به کار نمود.

این شرکت در سال 1390 در جهت امر تولید مطلوب و در راستای رفع نیاز داخلی به این محصول استراتژیک بهداشتی و جلوگیری از ورود محصولات بی کیفیت چینی به بازار داخلی اقدام به نصب و راه اندازی خطوط جدید تولید نموده و همزمان با مکانیزه کردن تست و بسته بندی محصولات ظرفیت تولید خود را از 75 میلیون قطعه در سال به 150 میلیون قطعه افزایش داد. تکنولوژی جدید در محصولات برند شادو سبب شد که تست و بسته بندی اتوماتیک جای نیروی انسانی را بگیرد و در نهایت کیفیت و بهداشت محصولات را تضمین می‌کند.

اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت

اخذ گواهینامه‌های استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 و ISO 13485/2003 از شرکت BRS آمریکا (در کمتر از ۳ ماه از شروع به تولید انبوه محصولات)، استاندارد اتحادیه اروپا CE، پروانه ساخت وسیله پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین علامت استاندارد ملی ایران نشان از عزم راسخ پرسنل شرکت در تولید محصول با کیفیت و مطابق با استاندارد جهانی دارد.

تامین مواد اولیه برند شادو

شرکت Revertex مالزی به عنوان بزرگترین و خوشنام ترین تولید کننده کامپاوندهای لاتکس طبیعی در سرتاسر دنیا، تنها تامین کننده لاتکس مورد نیاز شرکت باران بسپار طی سال‌های فعالیت این شرکت بوده و است.

لاتکس طبیعی مایع سفید رنگی است که از شیره درخت هیوا به دست می‌آید. درخت هیوا یا همان درخت لاستیک تنها در مناطق گرم و مرطوب (کشورهایی چون مالزی، تایلند، هند و …) رشد می‌کند. این شیره طی فرایند تخلیص، غنی سازی و کامپاندینگ پیش ولکانیزه شده و آماده استفاده در پروسه dipping یا همان فرایند غوطه ور سازی می‌شود.

فرایند تولید کاندوم‌ های شادو

فرایند کار تولید کاندوم در سه مرحله انجام می‌گیرد:

اولین مرحله، تولید کاندوم از لاتکس طبیعی است. فرایند تولید کاندوم از لاتکس طبیعی با عملیات غوطه ورسازی آغاز می‌شود. قالب‌های شیشه ای دوران پس از شستشو و خشک شدن به آرامی وارد تانک‌های لاتکس کامپاوند شده می‌شوند. پس از خروج از تانک‌های لاتکس، لایه شکل گرفته روی قالب با عبور از آون‌های با حرارت بالا تبدیل به لاستیک ولکانیزه شده و کاندوم شکل می‌گیرد.

مرحله دوم تست الکترونیکی محصول است. تمامی کاندوم‌های شادو پس از گذر از مرحله Post Volcanization مورد آزمون غیر مخرب تست نشتی قرار می‌گیرند. کاندوم‌ها یک به یک بر روی فرمرهای استیل در دستگاه‌های تست الکترونیکی قرار می‌گیرد. در صورت وجود هر گونه ایراد روی کاندوم‌ها، سنسورها کاندوم معیوب را شناسایی کرده و به صورت اتوماتیک بازگردانده می‌شوند. این آزمون به ما این اطمینان را می‌دهد که تمامی کاندوم‌های تولید شده شادو عاری از سوراخ و نقص ساختاری هستند.

در مرحله سوم، جهت دستیابی به کیفیت عالی مورد نظر مشتریان، واحد کنترل کیفیت مسئولیت انجام تست‌های کیفی مطابق با استانداردهای بین المللی و ملی را بر عهده دارند. آزمون‌های فشار و حجم در نقطه ترکیدگی، استحکام کششی و همچنین عاری بودن محصول از هر گونه سوراخ از جمله آزمون‌های کمی و کیفی است که طبق استاندارد ایزو 4074 بر روی هر بچ از محصولات تولیدی این شرکت صورت می‌گیرد. در صورت گذراندن معیارهای تصریح شده در استاندارد محصول تولیدی اجازه خروج از پروسه تولید و ورود به بازار را خواهد داشت.

انواع کاندوم شادو

کاندوم یک وسیله بهداشتی به شمار می‌رود و انتخاب مناسب و استاندارد با سلامتی جنسی کوتاه مدت و دراز مدت شرکای جنسی ارتباط مستقیم دارد. کاندوم شادو برای همه مردان فارغ از سن و سایز آلت امکان استفاده است. برند شادو با توجه به نیاز استفاده کنندگان انواع کاندوم را طراحی و تولید کرده است که در ادامه به ویژگی‌های هر یک می‌پردازیم:

کاندوم فضایی

کاندوم فضایی شادو به انواع فضایی طوقی، فضایی چرخشی، فضایی اره ماهی، فضایی دکمه دار و فضایی شمشیری تقسیم می‌شود. از جمله ویژگی‌های کاندوم طوقی می‌توان به حجیم کننده کردن آلت مردانه، تحریک کننده G-spot، بسیار چرب و شفاف، دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر و دارای دکمه‌های بسیار برجسته حلقوی نرم از جنس لاتکس اشاره کرد. همچنین مزایای کاندوم چرخشی شادو شامل تحریک کننده بانوان، بسیار چرب و شفاف، دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر، دارای خارهای برجسته چرخشی نرم از جنس لاتکس در تمامی بدنه است.

مزایای کاندوم اره ماهی شادو می‌توان به حداکثر لذت جنسی برای بانوان، مناسب برای استفاده بعد از زایمان، بسیار چرب و شفاف، دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر و دارای دکمه‌ها و خارهای نرم از جنس لاتکس اشاره کرد. تحریک کننده G-spot، بسیار چرب و شفاف، دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر و دارای دکمه‌های بسیار برجسته و نرم از جنس لاتکس از جمله ویژگی‌های کاندوم دکمه دار شادو است. اما کاندوم شمشیری شادو دارای ویژگی‌های حداکثر لذت جنسی برای بانوان، بسیار چرب و شفاف، دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر و دارای خارهای برجسته نرم از جنس لاتکس در نوک و بدنه است.

کاندوم کلاسیک

از جمله مزایای کاندوم کلاسیک شادو می‌توان به چرب و شفاف بودن آن اشاره کرد. این محصول از این برند برای مقاربت‌های دردناک توصیه می‌شود. همچنین دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر است.

کاندوم حساس

بعضی از افراد دارای پوست نازک و حساسی هستند که بهتر است از کاندوم حساس شادو استفاده کنند. این کاندوم برای مقاربت‌های دردناک توصیه می‌شود. علاوه بر آن دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر بوده و بسیار چرب و شفاف است که عمل دخول و رابطه را آسان تر می‌کند.

کاندوم بسیار نازک

کاندوم بسیار نازک شادو بیشتر با هدف لذت بیشتر از رابطه جنسی خریداری می‌شوند. در واقع ایجاد حس بهتر و قدرت لمس بالاتر در هنگام رابطه جنسی را برای فرد ایجاد می‌کند. این کاندوم‌ها شفاف، بسیار نازک و مقاوم بوده و دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر هستند. افرادی که هنگام مقاربت درد می‌کشند، این کاندوم‌ها گزینه خوبی برای آنهاست.

کاندوم ضد قارچ و باکتری

این کاندوم دارای مواد آنتی باکتریال و ضد قارچ بوده و بعد از استفاده هیچ گونه حساسیت و یا بیماری ایجاد نمی‌کند. جنس آنها شفاف و چرب بوده و دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر است.

کاندوم خاردار

در کاندوم خاردار شادو نقاط برجسته در سرتاسر آن جهت افزایش لذت جنسی وجود دارد. این کاندوم فوق العاده چرب و شفاف از لاتکس طبیعی ساخته شده است. همچنین دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر است.

کاندوم میدنایت

کاندوم میدنایت شادو حاوی ماده گیاهی تاخیری بنزوکائین جهت تاخیر در انزال و افزایش زمان مقاربت با اسانس قهوه است. این کاندوم دارای طراحی آناتومیک بوده و همچنین دارای نقطه‌ها و حلقه‌های برجسته در سرتاسر کاندوم جهت افزایش لذت جنسی است. علاوه بر آن دارای رایحه تحریک کننده جهت افزایش میل جنسی آقایان با افزایش ارکشن است.

کاندوم نقره ای

کاندوم نقره ای شادو 25 درصد نازک تر از کاندوم‌های عادی جهت افزایش احساس و تحریک طراحی شده است. این کاندوم حاوی ماده گیاهی تاخیری بنزوکائین جهت تاخیر در انزال و افزایش زمان مقاربت است. بسیار چرب و شفاف جهت دخول راحت است.

کاندوم طلایی

کاندوم طلایی دارای طراحی آناتومیک و نقطه‌های برجسته در سرتاسر کاندوم جهت افزایش لذت جنسی است. همچنین حاوی ماده گیاهی تاخیری بنزوکائین جهت تاخیر در انزال و افزایش زمان مقاربت است. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به حلقه‌های آناتومیک و کانتوری برای تاخیر فیزیکی انزال به صورت افزایش لذت اشاره کرد. به دلیل امنیت بیشتر دارای مخزن ذخیره است.

کاندوم میوه ای

از جمله مزایای کاندوم میوه ای می‌توان به عصاره و عطر میوه ای مختلف آن اشاره کرد. همچنین بسیار چرب و شفاف بوده و دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر است.

کاندوم میکس

کاندوم میکس شادو ترکیبی از انواع کاندوم‌های حساس، تنگ کننده، نقره ای و آنتی باکتریال است.

کاندوم پلاتینیوم

کاندوم پلاتینیوم شادو دارای عصاره و عطر طبیعی انار است. این کاندوم به واسطه داشتن انار دارای بالاترین میزان تاخیری و تنگ کنندگی به صورت همزمان را برخوردار است. طراحی خاردار و کانتور این کاندوم به شما کمک می‌کند تا طولانی ترین زمان نزدیکی را تجربه کنید. از این کاندوم می‌توان جهت درمان زودانزالی استفاده کرد.

کاندوم ایونینگ

کاندوم ایونینگ شادو دارای اسانس دارچین است. شما را شاداب می‌کند و برای رفع خستگی مناسب است. این محصول از شادو دارای مواد روان کننده بسیار ماندگار است. طراحی آناتومیک، نقطه‌ها و حلقه‌های برجسته در سرتاسر کاندوم از مزیت‌های استفاده از این محصول است.

کاندوم مورنینگ

کاندوم مورنینگ با اسانس شکلات و کافئین انرژی زا و جهت افزایش لیپید و تحریک بیشتر است. این کاندوم بسیار چرب و شفاف بوده و طراحی آناتومیک و نقطه‌های برجسته در سرتاسر کاندوم به داشتن یک رابطه جنسی باکیفیت کمک می‌کند.

کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری شادو حاوی ماده گیاهی تاخیری بنزوکائین به جای لیدوکائین بوده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی‌کند. علاوه بر آن سبب تاخیر در انزال و افزایش زمان مقاربت می‌شود.

کاندوم تاخیری مضاعف

کاندوم تاخیری مضاعف همان طور که از نامش پیداست حاوی ماده گیاهی تاخیری بنزوکائین بیشتر جهت تاخیر بیشتر در انزال و افزایش زمان مقاربت است. دارای طراحی آناتومیک و کانتوری برای تاخیر فیزیکی انزال به صورت فیزیکی و افزایش لذت است. همچنین در طراحی این کاندوم بدنه با برجستگی‌های مختلف برای تحریک بانوان به کار گرفته شده است.

کاندوم تنگ کننده   

کاندوم تنگ کننده شادو دارای عصاره طبیعی انار است. این کاندوم به واسطه داشتن عصاره طبیعی گیاه Manjakani تنگ کننده واژن به شمار می‌آید و سبب افزایش لذت مقاربت می‌شود. همچنین این کاندوم بسیار چرب، شفاف و دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر است.

خرید محصولات شادو

برند شادو توانسته با بهره گیری از برترین دستگاه‌ها، تکنولوژی و نیروهای متخصص انواع کاندوم را با توجه به نیاز مردم و با کیفیت و قیمت مناسب روانه بازار کند. جهت خرید محصولات شادو بهتر است از مراکز معتبر و یا داروخانه‌ها اقدام نمایید. مشاوران داروخانه آنلاین مثبت سبز آماده هستند تا به شما در انتخاب بهترین محصول کمک نمایند. جهت ارتباط با مشاوران ما می‌توانید از طریق تماس با شماره 72254-021 و یا کامنت گذاشتن در بخش نظرات سولات خود را بپرسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده می‌شود.