نمایش 1–24 از 56 نتیجه

شرکت سیمرغ دارو عطار (Simorgh Darou Attar) در سال 1391 با همت برخی از داروسازان شهرستان نیشابور تاسیس شد. این شرکت تولید کننده داروهای طبیعی، مکمل، داروهای شیمیایی، خوراکی و موضعی غیر استریل در اشکال قرص، کپسول، شربت و … است. فرمولاسیون محصولات سیمرغ دارو به وسیله پیشرفته‌ترین و دقیق‌ترین روش‌های آزمایشگاهی، مورد تایید و کنترل کامل قرار می‌گیرد. نتیجه این بررسی‌های حرفه‌ای کیفیت بسیار بالای داروی ساخته شده با حفظ خصوصیات شیمیایی مواد و اثر بخشی مناسب است که با نمونه‌های خارجی مقایسه می‌شود.

هدف و آرمان شرکت سیمرغ دارو کمک به حصول زندگی سالم تمام گروه‌های سنی است. این برند در تلاش است تا محصولات را در بالاترین سطح کیفیت و مطابق با استانداردهای روز بین المللی تولید نماید. در حال حاضر این کمپانی با ایجاد 5 خط تولید مجهز، مفتخر است که با تلاش‌های شبانه روزی و بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران با تجربه فنی و مهندسی، با ایجاد و استقرار ماشین آلات مدرن و برتر، هم اکنون بیش از 100 فراورده مکمل و طبیعی در بازار مصرف کشور وارد نماید. فرمولاسیون محصولات در این شرکت به وسیله پیشرفته‌ترین و دقیق‌ترین روش‌های آزمایشگاهی مورد تایید و کنترل کامل قرار می‌گیرد.

محصولات شرکت سیمرغ داروی عطار

محصولات شرکت سیمرغ دارو در چهار دسته مکمل‌های گیاهی، مکمل‌های شیمیایی، مکمل‌های تغذیه‌ای و محصولات آرایشی و بهداشتی به فروش می‌رسند. این شرکت طیف گسترده‌ای از مکمل‌های مخصوص گیاهخواران و غیر گیاهخواران را به بازار عرضه می‌نماید. این موضوع سبب شده است که لیست محصولات سیمرغ داروی عطار به شدت مورد توجه جامعه ایرانی قرار گیرد و بسیاری از افراد محصولات آن را به محصولات مشابه خارجی ترجیح بدهند. شعار این شرکت این است که ما با انتخاب محصولات مناسب برای تولید در تلاش هستیم تا علاوه بر حفظ جایگاه رقابتی، نیاز مشتریان را برآورده نموده و با تولید داروهای جدید و مورد نیاز بیماران سلامت جامعه را تضمین نماییم.