نمایش یک نتیجه

تیزبر کمرد (Tizbar kamard) قریب به 30 سال است که در ایران فعالیت می‌کند. شرکت تیزبر کمرد مفتخر است که محصولات بهداشتی را با بهترین مواد اولیه و مفید برای بدن تولید و عرضه می‌نماید. تیزبر کمرد نامی مطمئن و آشنا برای مصرف کننده ایرانی است و از گذشته تا کنون در بازار محصولات بهداشتی، پیشرو بوده است. ارائه محصولی استاندارد با مرغوب ترین مواد اولیه و جدیدترین متد تولید و بسته بندی از اهداف شرکت است.

اهمیت بهداشت فردی و نیاز مصرف کنندگان ایرانی به محصولات تیزبر کمرد (Tizbar kamard) منجر به ارائه سراسری در تمام استانهای کشور عزیزمان شده است و با کمک شبکه‌های فروش و کانال‌های پخشی که با ما همکاری می‌نمایند سعی بر آن شده است تا محصولات تیزبر کمرد برای همه مصرف کنندگان در دسترس باشند. شرکت تیزبر کمرد با تکیه بر توانمندیهای فنی و کیفیت محصولات خود که قابل ارائه در بازارهای جهانی است اقدام به صادرات به کشورهای روسیه، ارمنستان، سوئد در اروپا و برزیل در آمریکای جنوبی نموده است و این نشانه کیفیت بی نظیر محصولات تیزبر کمرد در میان محصولات بهداشتی است.

همانطور که در کتب طب سنتی اشاره شده و متخصصین پوست و مو نیز به آن اذعان دارند، پودر موبر یا واجبی که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود، علاوه بر تمیز کنندگی دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی نیز هست. یکی از فواید پودر موبر کم شدن موهای بدن و همینطور خاصیت لایه برداری و سفید کنندگی پوست است.