نمایش 1–24 از 43 نتیجه

تاریخچه برند تینور

برند تینور (Tynor) از بزرگترین و مشهورترین برندهای فعال در صنعت محصولات ارتوپدی است؛ درست زمانی که کاهش و عدم کیفیت لوازم ارتوپدی در هند به وجود آمده بود؛ شرکت تینور راه اندازی شد. این برند به ساخت انواع و اقسام محصولات ارتوپدی پرداخت و نه تنها نیاز مردمان کشور هند را تامین کرد، بلکه محصولات خود را به کشورهای دیگر از جمله ایران صادر کرد.

البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که محصولات این برند کیفیت مناسبی دارد و همین موضوع دلیل استقبال جهانی از محصولات تینور شد. تمامی محصولات تینور با در نظر گرفتن ارگونومی و آناتومی بدن ساخته شده است و بنابراین استفاده از آن‌ها به راحتی امکان پذیر است.

محصولات Tynor 

شرکت تینور محصولات خود را با مواد اولیه با کیفیت و مناسبی تولید می‌کند تا اسکلت آسیب دیده بدن به حالت عادی و سالم قبلی بازگردد. محصولاتی مانند قوز بند، زانو بند، مچ بند، کاور گچ و… از جمله محصولاتی به شمار می‌روند که کمپانی تینور آنها را با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار می‌کند. پس در صورتی که شما هم از مشکلات استخوانی یا مفصلی رنج می‌برید، می‌‎توانید از محصولات Tynor استفاده کنید.

زانو بند کشی تینور

زانو بند کشی تینور به تسکین کشیدگی عضلانی و درد در ناحیه زانو کمک می‌کند. این محصول از طریق ایجاد گرما و افزایش گردش خون موجب کاهش درد می‌شود. این زانو بند بسیار سبک بوده و استفاده از آن نیز بسیار آسان است. با استفاده از این زانو بند می‌توان به تسکین درد در ناحیه زانو کمک کرد. التهاب تاندون کشکک زانو، سندرم پاتلوفمورال، آرتوروز زانو و دررفتگی کشکک زانو از جمله بیماری‌های مربوط به زانو محسوب می‌شوند. به کمک این محصول می‌توان قدمی مثبت در کاهش درد ناشی از این بیماری‌ها برداشت. در ادامه مدل‌های متنوع زانو بند را معرفی می‌کنیم:

  • زانو بند متحرک قابل تنظیم با کشکک باز تینور مدل 08-D
  • زانو بند کشی تینور مدل 07-D با کشکک سیلیکونی
  • زانو بند قابل تنظیم کشکک باز تینور مدل 01-J
  • زانو بند کشی ساده تینور مدل 04-D
  • زانو بند قابل تنظیم کشکک باز تینور مدل 05-J

گردن بند طبی تینور

در جوامع صنعتی امروزی، کارها و فعالیت‌های روزانه به ماشین آلات و تکنولوژی سپرده شده است و به همین دلیل اکثر کارها بدون تحرک خاصی و پشت میز انجام می‌شود. از طرفی زیاد نشستن پشت میز باعث کمر درد و گردن دردهای مزمن می‌شود که یک هفته تا چندین ماه می‌تواند فرد را درگیر کند. متاسفانه بسیاری از گردن دردها در صورت عدم پیگیری و مداوا، باعث آرتروز گردن می‌شود. بنابراین به محض اینکه احساس گردن درد داشتید، بهتر است از گردن بند طبی استفاده کنید که برند تینور هم چندین نوع از آن را روانه بازار کرده است:

  • گردنبند طبی نرم تینور مدل 01-B
  • گردنبند طبی سخت تینور مدل 03-B
  • گردنبند طبی نرم تینور کد 02-B

کتف بند تینور

کتف یکی از قسمت‌های حساس بدن است که برخی از مردم به دلایلی مثل تصادف، افتادن، ورزش‌های سنگین و… این قسمت از بدن‌شان دچار آسیب و دررفتگی می‌شود. کتف هم اندامی حساس است و اگر حتی 1 مرتبه در برود، امکان دوباره در رفتن یا آسیب دیدن آن در آینده وجود دارد. به همین دلیل در صورت احساس درد یا آسیب دیدن، باید از کتف بند استفاده کرد.

  • ثابت کننده شانه و بازو تینور کد 02-C
  • کتف بند یک طرفه تینور مدل J-14 محافظ کتف و بازو

قیمت و خرید محصولات ارتوپدی Tynor از داروخانه مثبت سبز

تینور با داشتن طیف وسیعی از محصولات ارتوپدی، به شما کمک می‌کند تا هم از بروز مشکلات مفصلی و استخوانی جلوگیری کنید و هم دوران بهبودی از چنین مشکلاتی را با سرعت بیشتری سپری نمایید. این قبیل مشکلات جز با استفاده مداوم از محصول‌های مراقبتی مخصوص به خود، به راحتی قابل حل نیستند. برای خرید محصولات tynor می‌توانید به داروخانه آنلاین مثبت سبز مراجعه کنید و انواع زانو بند، کمر بند، کتف بند و … را با قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین در صورتی که نیاز به راهنمایی یا مشاوره در هنگام خرید داشتید، می‌توانید با کارشناسان مثبت سبز به صورت تلفنی یا آنلاین در ارتباط باشید.