مشاهده همه 5 نتیجه

برند وی مد (V.Med) از تولیدات شرکت ورید است. گروه تولید پزشکی ورید در سال 1359 با هدف تامین بخشی از نیاز داخلی کشور به انواع تجهیزات یکبار مصرف پزشکی در زمینی به مساحت 2/5 هکتار تاسیس و از سال 1364با خرید ماشین آلات از کشور آلمان و خرید قالب از کشور سوئیس به بهره برداری رسید. شرکت ورید با هدف تامین نیاز مشتری و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید کاملترین سایزهای سرنگ و سرسوزن و محصولات یکبارمصرف بیمارستانی شده است.

سرنگ ای تولیدی این شرکت با نام وی مد (V.Med) در حالی تولید شد که سرنگ‌های چینی مانند P.Med و Unolock و … برای خود بازار مناسبی مهیا کرده بودند و در کل کشور توزیع می‌شدند. این شرکت از همان ابتدای شروع به تولید سرنگ‌های با کیفیت و قیمت مناسب کرد. کم کم با انحصاری کردن تولید سر سوزن برای سرنگ‌های خود توانست بازار رقابت را در دست بگیرد. این سرنگ در حال حاضر مورد تائید بزرگترین بیمارستان ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی کشور قرار دارد.

شركت ورید باتكیه برتوانمندی فنی و تكنولوژیک، ارتقاء كیفیت را در سرلوحه فعالیت خود قرار داده و در این راستا علاوه بر استقرار سیستم مدیریت كیفیت ISO 9001 (2008) توانسته است گواهینامه استاندارد ملی محصول CE Mark و استاندارد ISO 13485 را دریافت نماید. واحد قالبسازی این شركت دانش فنی ساخت قالب‌های حساس و دقیق تجهیرات پزشکی را از كمپانی‌های معتبر سوئیس و آلمان دریافت و موفق به ساخت قالب‌های هاترانر برای اولینبار در ایران شده است. شركت ورید امیدوار است بتواند با مجموعه امكانات و توانمندی موجود گام موثری در تامین نیازهای بهداشتی جامعه بردارد.