نمایش یک نتیجه

شرکت ورنا تجارت نیک پی از سال 1388 فعالیت خود را از اغاز کرد و برای اولین بار در ایران موفق به تولید جوراب‌های فشار تدریجی طبق استانداردهای روز دنیا کرده است. بعد از مدتی و متناسب با نیاز افراد، بالش‌های طبی را تحت عنوان برند ورنا دست به طراحی زده اند. در ادامه پس از یک دهه تجربه در تولید تجهیزات پزشکی محصولات ارتوپدی وارد مجموعه محصولات شرکت ورنا شد.

این سازمان همواره تمام سعی و تلاش خود را در جهت بهبود کیفیت محصولات خود معطوف داشته تا بتواند جایگاهی ویژه در تولید محصولات پزشکی در کنار بزرگترین تولید کنندگان این نوع محصولات در بازارهای جهانی دارا باشد و کمک شایانی به استقلال کشور در صنعت تجهیزات پزشکی و منسوجات نماید.

ورنا توجه ویژه به سلامت افراد جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و همچنین در جهت رضایت بیشتر مخاطبین جامعه ضمن استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت طبق الگوی iso13485 موفق به دریافت و گواهینامه استاندارد تجهیزات پزشکی iso134852003 از شرکت BRS آمریکا، استاندارد مدیریت کیفیت iso90012008 از شرکت ITC انگلستان، مجوز تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی و تائیدیه از انستیتو پاستور ایران گردیده است و تلاش خود را در جهت توسعه تولیدات و رفع نیاز‌های جامعه و حرکت بسوی رفع نیازهای نیازهای آینده طب معطوف داشته است.