در حال نمایش 8 نتیجه

پودر گینر پلاس ویگور 3000 گرم

قیمت اصلی 1,850,200 تومان بود.قیمت فعلی 1,517,200 تومان است.

پودر پروتئین وی ویگور 1818 گرم

قیمت اصلی 3,562,900 تومان بود.قیمت فعلی 2,921,600 تومان است.

پودر گینر پلاس ویگور 5000 گرم

قیمت اصلی 3,008,500 تومان بود.قیمت فعلی 2,467,000 تومان است.

پودر کربو ویگور 3000 گرم

قیمت اصلی 967,600 تومان بود.قیمت فعلی 793,400 تومان است.

پودر ال گلوتامین ویگور 250 گرم

قیمت اصلی 827,900 تومان بود.قیمت فعلی 678,900 تومان است.

پودر بتا آلانین ویگور 250 گرم

قیمت اصلی 751,000 تومان بود.قیمت فعلی 615,800 تومان است.

پودر کراتین مونوهیدرات ویگور 250 گرم

قیمت اصلی 830,500 تومان بود.قیمت فعلی 681,000 تومان است.

پودر بی سی ای ای و گلوتامین ویگور 250 گرم

قیمت اصلی 813,100 تومان بود.قیمت فعلی 666,700 تومان است.

معرفی برند ویگور

برند ویگور امروزه یکی از برندهای برجسته ایرانی در حوزه مکمل‌های ورزشی است. این برند با ترکیب تخصص، نوآوری و تعهد به سلامت ورزشکاران، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در میان ورزشکاران حرفه‌ای و حتی تازه کاران ایجاد نماید. برای شناخت بهتر ویگور و محصولات آن، بهتر است نگاهی به تاریخچه برند ویگور بیاندازیم.

برند ویگور ساخت کجاست؟

ویگور در سال‌های اخر (1390 تاکنون) با هدف ارائه مکمل‌های ورزشی با کیفیت و قابل اعتماد روانه بازار شد. شرکت فرداد بلوط رادین به عنوان تولید کننده مکمل‌های ویگور، در همان ابتدای کار، استانداردهای بالایی جهت تولید و کنترل کیفیت تعیین نمود. این شرکت ایرانی و با سابقه با برخورداری از نیروهای متخصص و تجهیزات مدرن توانست مکمل‌هایی را تولید نماید که مطابق با نیازهای ورزشکاران و رعایت فاکتورهای متخصصان و مربیان باشد.

محصولات برند ویگور

اگر به دنبال مکمل ورزشی با کیفیت، کارآمد و با قیمت مناسب هستید، برند ویگور (VIGOR) مجموعه‌ای از بهترین محصولات را برای شما فراهم نموده است. چه شما یک ورزشکار حرفه‌ای باشید یا کسی که تازه شروع به ورزش کرده است، ویگور با توجه به نیازهای شما محصولات متنوعی را تولید کرده است. با خرید محصولات ویگور می‌توانید برنامه تغذیه ورزشی خود را به شکلی بهینه‌تر و موثرتر دنبال کنید. برخی از شناخته شده‌ترین مکمل‌های ویگور عبارتند از:

  • پودر گینر پلاس ویگور
  • پودر پروتئین وی ویگور
  • پودر کربو ویگور
  • پودر ال گلوتامین ویگور
  • پودر بتا آلانین ویگور
  • پودر کراتین مونوهیدرات ویگور
  • پودر بی سی ای ای و گلوتامین ویگور

مزیت محصولات ویگور

  • تمرکز بر کیفیت و ایمنی: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برند ویگور، تعهد به کیفیت و ایمنی محصولات است. شرکت فرداد بلوط رادین با برخورداری از آزمایشگاه‌های پیشرفته به همراه مواد اولیه مرغوب، تمامی محصولات خود را به دقت بررسی می‌نماید. این فرایند دقیق اطمینان می‌دهد که هر محصولی که از خط تولید این شرکت خارج می‌شود، استانداردهای لازم را رعایت نموده است.
  • تعهد به سلامت: برند vigor همچنین به سلامت مشتریان و محیط زیست نیز اهمیت می‌دهد. به همین خاطر در تلاش است تا به هیچ عنوان از ترکیبات مضر در محصولات خود استفاده نماید. از این رو پس از استفاده از مکمل های ویگور دچار عارضه نخواهید شد.
  • حمایت از ورزشکاران: این برند با اسپانسرینگ رویدادهای ورزشی و حمایت از ورزشکاران، تلاش می‌کند تا جامعه ورزشی ایران را تقویت نماید.

خرید مکمل ویگور

برند ویگور با تعهد به کیفیت و نوآوری توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بازار مکمل‌های ورزشی ایران ایجاد نماید. مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر نسبت به خرید مکمل ویگور اقدام نمایند، چرا که پشت هر محصول، تیمی متخصص و متعهد وجود دارد که به کیفیت و ایمنی اهمیت می‌دهد. برند ویگور یک انتخاب مطمئن برای ورزشکارانی است که به دنبال مکمل‌های ورزشی با کیفیت و قابل اعتماد هستند. علاوه بر آن داروخانه آنلاین مثبت سبز در تلاش است تا با حذف واسطه‌ها و درج تخفیفات شگفت انگیز باعث کاهش قیمت مجدد این محصولات شود. بدین صورت شما می‌توانید تجربه یک خرید به صرفه و اقتصادی را با مجموعه مثبت سبز داشته باشید.