نمایش یک نتیجه

معرفی برند زنبورستان

شرکت زنبورستان سلامت آفرین در سال 1395 با هدف تولید محصولات سلامت محور از قبیل محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و مکمل‌ها از فرآورده‌های زنبور عسل شروع به فعالیت کرد. این شرکت با توجه به سابقه کاری اعضا و بعد از طی کردن مراحل علمی توانست در سال 96 مجوز استقرار در مرکز رشد پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی را دریافت نماید.

نیروی انسانی

زنبورستان با دارا بودن اعضا و کادر مجرب که شامل انواع تخصص‌های لازم مثل کارشناس زنبورداری، مهندس شیمی، کارشناس شیمی، کارشناس اقتصاد، کارشناس تولید، دکتر داروساز و کارشناس مواد غذایی می‌شود تا محصولات نوآورانه و با بالاترین کیفیت با منشا طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی به دست مشتریان و مصرف کنندگان محترم برساند.

اهداف و چشم انداز شرکت زنبورستان سلامت آفرین

  • تبدیل شدن بزرگترین تولید کننده مکمل غذایی و داروهای بیولوژیک با منشا زنبور
  • ترویج هر چه بیشتر مصرف فرآورده‌های طبیعی به جای فرآورده‌های شیمیایی
  • دارا بودن بیشترین سهم بازار داخلی
  • صادرات گسترده به هر پنج قاره
  • ارائه مدل در صنعت زنبورداری بر مبنای اقتصاد دانش محور
  • افزایش هم افزایی زنجیره ارزش در صنعت زنبورداری ایران

ماموریت زنبورستان

نخستین مسئولیت این شرکت در قبال مردم، بیماران، مصرف کنندگان و تمام کسانی است که از مصرف محصولات شیمیایی و محصولات با اثرات جانبی بالا در حوزه مواد غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی روی گردان شده اند و به سمت مصرف فرآورده‌های با منشا طبیعی روی آورده اند. این شرکت تمام تلاش و امکانات خود را صرف رسیدن به این هدف می‌کنند تا بتوانند محصولات با بالاترین کیفیت در حوزه مواد غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی از زنبور عسل را در اختیار مردم قرار دهد.

همچنین این شرکت در جهت بهینه سازی زنجیره تولید ارزش در محصولات زنبور عسل تلاش می‌کند و تمام امکانات خود را بکار می‌گیرد تا برای زنبور داران ارزش افزوده فراوان ایجاد کند و اقتصاد زنبورداری را از یک اقتصاد تک محصولی به یک اقتصاد چند محصولی با صرفه اقتصادی بیشتر و ارزش افزده بیشتر تبدیل کند.