مشاهده همه 13 نتیجه

شرکت دانش بنیان زیست تخمیر (Zist Takhmir) فعالیت خود را از سال 1381 در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمود. تمام محصولات پروبیوتیک موجود در بازار دارویی ایران قبل از آغاز به کار این شرکت، وارداتی بوده و مالک ایده نوین تولید این فراورده‌ها در داخل شرکت زیست تخمیر بود. شکل گیری این شرکت با توجه به نیاز کشور به محصولات پروبیوتیک و با تکیه بر فناوری بومی در کشور و همچنین با استفاده از باکتری‌های فلور نرمال بدن افراد ایرانی بوده است. شرکت زیست تخمیر در سال 1388 با شماره 368211 ثبت و به عضویت مرکز رشد فراورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران درآمد. هم اکنون نیز موفق به تولید انبوه فراورده‌های مکمل خوراکی پروبیوتیک در اشکال کپسول، ساشه و قطره خوراکی شده است.

فرایند تولید محصولات زیست تخمیر شامل سه مرحله فرمانتاسیون باکتری، مقاوم سازی باکتری و خشک کردن سویه است. این مجموعه موفق شده روش بسیار کارآمدی را با نظر به امکانات فعلی کشور در ساخت محصولات پروبیوتیک با رشد اسپری درائینگ طراحی کند. علاوه بر آن این شرکت معتبر و شناخته شده توانسته به تجهیز سالن‌های ساپورتینگ، کنترل کیفیت و تولید فراورده‌های پروبیوتیک با کیفیت بالا دست یابد. به دنبال آن کیفیت بالای محصولات تولید شده در مقایسه با نمونه‌های خارجی Zist takhmir را قادر ساخته تا نیاز کشور در حوزه درمانی و سلامت انسانی را تامین نماید. حتی افق‌های روشنی را جهت صادرات به کشورهای همسایه پیش روی این کمپانی قرار داده است.

مزیت شرکت دانش بنیان زیست تخمیر (Zist Takhmir)

این شرکت در راستای اهداف خود و تولید محصولی با بیشترین سازگاری، اقدام به جداسازی سویه‌های بومی و ثبت آن‌ها نموده تا محصولات علاوه بر کیفیت برتر امتیاز دیگری بر محصولات خارجی داشته باشند. تمامی محصولات زیست تخمیر علاوه بر اخذ مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو و استانداردهای تعریف شده جهت تولید مکمل‌های طبیعی و دارویی، دارای گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت و گواهینامه سیستم HACCP از شرکت D.A.S انگلستان است.

بهترین محصولات زیست تخمیر

محصولات این برند به واسطه ترکیبات قوی و تاثیرگذاری بالا توانسته‌اند در میان مردم محبوبیت بیشتری داشته باشند. در ادامه به معرفی بعضی از آن‌ها پرداخته‌ایم.

کپسول ژری لاکت زیست تخمیر که حاوی پروبیوتیک‌های مفید است و سبب رفع مشکلات گوارشی و تقویت سیستم ایمنی در سالمندان می‌شود.

کپسول فمی لاکت زیست تخمیر نیز بهترین انتخاب جهت تامین پروبیوتیک اعضای خانواده است. این محصول به بازسازی فلور نرمال گوارشی کمک نموده و به دنبال آن موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تعدیل سیستم ایمنی می‌شود.

قطره پدی لاکت زیست تخمیر در نهایت محصولی است که جهت بهبود نفخ و کولیک نوزادان مورد استقبال قرار گرفته است. این قطره از بروز بیماری، انواع آلرژی و اسهال ناشی از ویروس یا باکتری در کودکان نیز پیشگیری می‌کند.