نمایش دادن همه 16 نتیجه

درباره برند اف بی آر

شرکت فراداد بلوط رادین در سال 1391 تاسیس شده و در سال 1395 موفق به کسب مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو در زمینه تولید و عرضه مکمل‌های رژیمی و بدنسازی شد. این برند با سابقه‌ای درخشان در تولید مکمل‌های مختلف توانسته است بر طبق استانداردهای بین المللی و به کمک مدرن‌ترین تجهیزات و امکانات، محبوبیت زیادی در جامعه و خصوصا ورزشکان پیدا کند.

گواهینامه‌ های اف بی آر

این شرکت با استفاده از مدرن‌ترین امکانات و تجهیزات لازم برای تجزیه و فرآوری و کنترل حین تولید و کنترل محصول نهایی و بسته بندی و بر اساس استانداردهای جهانی و روز دنیا و با توجه به اهمیت ایمنی و کارایی محصولات این شرکت موفق به اخذ گواهینامه HACCP، ISO 22000، ISO 9001 شده است.

مکمل‌ های برند اف بی آر

محصولات این برند عموما شامل مکمل‌های بدنسازی است که دارای انواع مختلفی است که در ادامه به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم:

مس اف بی ار

یکی از مکمل‌های ورزشی این برند پودر مس است که در وزن‌های متفاوت 4000 گرم، 4500 گرم و 2600 گرم برای نیازهای مشتریان وارد بازار شده است. استفاده از این محصول سبب حفظ سطح انرژی در زمان انجام فعالیت‌های استقامتی شده و همچنین باعث افزایش حجم عضلات بدون استفاده از چربی می‌شود.

پروتئین وی ایزوله

این محصول با داشتن 41 گرم پروتئین وی در هر سروینگ به افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده کمک می‌کند. همچنین با داشتن تمامی اسید آمینه‌های ضروری بدن خستگی بعد از تمرین را به تعویق می‌اندازد.

پروتئین وی اف بی آر

یکی دیگر از مکمل‌های ورزشی این برند پروتئین fbr با سطح بالای پروتئین خالص بوده که جذب و هضم سریع و آسانی دارد. مصرف این محصول به ساخت و حفظ توده عضلانی بدن فرد کمک می‌کند.

پودر کربو فول اف بی آر

این محصول نوعی مکمل ورزشی است که از افت سطح قند خون در تمرینات ورزشی شدید جلوگیری می‌کند. همچنین از کربوهیدرات‌هایی تولید شده است که استقامت و انرژی افراد را در حین تمرین، تامین می‌کند. این کربوهیدرات طعم بسیار شیرین و سرعت جذب بالایی دارد و با کالری بالا در افزایش وزن بسیار موثر عمل می‌کند.

پودر کراتین مونوهیدرات اف بی آر

این پودر مکملی است که علاوه بر افزایش قدرت می‌تواند باعث افزایش آب موجود در سلول‌های عضلانی شود که این ویژگی در رشد عضله تاثیر گذار است.

خرید مکمل‌ های بدنسازی اف بی آر (FBR)

مکمل ورزشی اف بی آر ساخت کشور ایران است و محصولات این برند را با ضمانت اصل بودن می‌توانید با قیمت و تخفیف مناسب از داروخانه آنلاین مثبت سبز خریداری کنید.