مشاهده همه 2 نتیجه

قرص بونی مگز کیمیا آرا 60 عدد

49,000 تومان

معرفی شرکت کیمیا آرا

شرکت کیمیا آرا به عنوان یک شرکت تجاری و تولیدی دارویی پویا و برتر، متعهد است که همواره در مسیر بهروزی و کوشش برای اعتلا باشد. در حال حاضر کیمیا آرا نماینده تعدادی از شناخته شده ترین شرکت‌های دارویی جهان بوده و در حال توسعه فعالیت‌های خود در زمینه‌های توسعه تولید دارو نیز است.

آشنایی با بخش های شرکت کیمیا آرا

در این شرکت بخش‌های مختلفی وجود دارد که افراد متخصص در آن فعالیت می‌کنند تا بتوانند نیازهای مشتریان را برآورده کنند.

بخش توسعه تجاری

در این بخش به شناسایی روند فروش محصولات پرداخته و از این طریق تجارت خود را با افزودن محصولات و شرکای تجاری جدید گسترش می‌دهیم.

بخش تولید

عقد قرارداد با شرکت‌های معتبر داروسازی کشور، جهت تولید قراردادی محصولات دارویی و فراهم نمودن تسهیلات و اطلاعات لازم از مرحله تحقیق و توسعه تا تولید بچ صنعتی و انجام هماهنگی‌های درون سازمانی و بیرون سازمانی با هدف تولید محصولات مورد نیاز بازار کشور و با کیفیت قابل قبول و مورد تایید سازمان غذا و دارو در شرح وظایف واحد تولید شرکت کیمیا آرا است.

بخش تامین و تدارکات

زنجیره تامین عبارت است از شبکه ای از فرایندها، به طوری که هدف نهایی آنها تامین کالاها بوده و دربرگیرنده تامین کنندگان، تولید کنندگان، توزیع کنندگان است که با هم به طور هماهنگ و منسجم همکاری می‌کنند.

بخش توسعه تجاری

مسئول حمایت از کسب و کار کسی است که مسئول نظارت بر فعالیت روزانه کسب و کار را در شرکت بر عهده دارد.

بخش رگولاتوری

رگولاتوری بخشی مهم در ساختار اداری شرکت‌های داروسازی است. برقراری ارتباط بین واحد توسعه دارو، تولید، واردات، بازاریابی و فروش در داخل شرکت و ارتباط مستمر با نهادهای قانون گذار خارج از شرکت از جمله سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت از وظایف این واحد به شمار می‌آید. همچنین کلیه مراحل واردات و تولید یک فرآیند و سپس پیگیری فرآورده پس از عرضه به بازار مصرف نیز از وظایف این واحد به شمار می‌آید.

بخش فروش و بازاریابی

فروش شامل عملیات و فروش کالاها یا خدمات بوده و بازاریابی شامل فرایند یا روش تبلیغ، فروش و توزیع یک محصول یا خدمات را شامل می‌شود.

مالی

بخش مالی مسئولیت مدیریت و رسیدگی به تمام مسائل مالی را شامل برنامه ریزی، سازماندهی، گزارش و مالیات ارزش افزوده و سایر مسائل حقوقی را دارد.

بخش مدیکال

از جمله مسئولیت‌های این بخش بررسی اثربخشی داروها، مشاوره علمی به متخصصان، تهیه مستندات علمی داروها، آموزش نمایندگان علمی، برگزاری سخنرانی‌های علمی برای پزشکان، پرستاران و بیماران دوره‌های آموزشی تکمیلی برای نمایندگان علمی، تهیه متریال‌های تبلیغاتی با استفاده از به روزترین مقالات از وظایف این بخش است.

مواد اولیه

این شرکت مواد اولیه را به بازار ایران وارد می‌کند و تقریبا بیش از هم تلاش می‌کنند تا بهترین خدمات پس از فروش را برای مشتریان فراهم کنند.

محصولات کیمیا آرا

محصولات این شرکت در دو بخش فرمول‌های تکمیل شده و APIS طبقه بندی می‌شوند.

فرمول‌های تکمیل شده خود شامل دو دو بخش واردات و تولیدات است. محصولات قسمت واردات در بخش‌های انکولوژی، محصولات زیبایی، محصولات چشمی، زنان، تنفسی، آنتی بیوتیک و نوزادان را شامل می‌شود. همچنین تولیدات این شرکت هم شامل محصولات زنان، روماتولوژی، قلب و عروق، مکمل های غذایی و نورولوژی می‌شود.

شرکت کیمیا آرا یکی از زیرمجموعه‌های گروه اهران، قریب به یک دهه در زمینه تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنایع داروسازی کشور فعال می‌باشد. لازم به ذکر است این شرکت به عنوان یکی از 5 شرکت مجاز در ایران برای واردات مواد اولیه، مواد واسط و بسته بندی و مواد اولیه انسانی و دامی مجاز شناخته شده است.