نمایش 1–24 از 31 نتیجه

معرفی برند ساپلند نوتریشن

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که برند ساپلند نوتریشن محصول کدام کشور است؟ برند ساپلند نوتریشن تحت نظارت داروسازی عرشیا مکمل آریا تولید می‌شود. این شرکت تولید کننده مکمل‌های ورزشی، غذایی و دارویی است که در ایران و تحت لیسانس شرکت‌های بزرگ اروپایی شروع به تولید مکمل ورزشی نمود. در حال حاضر این شرکت با توسعه تولیدات خود با بالاترین کیفیت و اثرگذاری در بین مصرف کننده جایگاه خود را پیدا کرده است. رضایت بالای مصرف کنندگان خود گواه این مدعاست. یکی از اصول این شرکت رعایت بهداشت و سلامت تهیه، بسته بندی و توزیع محصولات است.

خرید بهترین برند مکمل ورزشی

مجوز رسمی تولید از وزارت بهداشت ایران تضمین می‌کند که محصولات ساپلند نوتریشن، از بهترین مواد اولیه مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی و از معتبرترین تولیدکنندگان بین المللی تأمین می‌شوند. در فرایند تولید محصولات برند ساپلند نوتریشن از جدیدترین تکنولوژی‌ها و ماشین آلات صنعت دارویی استفاده می‌شود تا محصولات با بالاترین کیفیت و در بهترین بسته بندی در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد. ترکیبات به کاررفته در محصولات و میزان آنها به گونه‌ای است که قابل استفاده برای ورزشکاران در تمامی رشته‌های قدرتی، استقامتی و سرعتی بوده و در کنار کیفیت بالا، بیشترین تأثیر را داشته باشد. محصولی که شما با اطمینان از کیفیت مصرف می‌نمایید حاصل تلاش مدیران و کارکنان برند ساپلند نوتریشن در ایران است.

اثرگذاری محصولات برند ساپلند نوتریشن

برند ساپلند تمام سعی خود را می‌کند تا با دانش روز در صنعت غذایی و دارویی تمام نیازهای ورزشکاران و سایر اقشار جامعه را پوشش دهد. بخشی از تاثیرات محصولات ساپلند را در ادامه ذکر می‌کنیم.

افزایش عضلات بدن

افزایش وزن

کاهش وزن

بهبود تمرکز

افزایش استقامت بدن

افزایش قدرت بدن

افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن

افزایش حجم عضلات

مشخصات گینر ساپلند

مکمل گینر به عنوان یکی از پرفروش ترین مکمل‌های ورزشی در بین ورزشکاران است. گینر ترکیبی از پروتئین و کربوهیدرات است که با هدف تامین انرژی مورد نیاز بدن، کمک به افزایش وزن و بیشتر شدن حجم بافت عضلانی فرموله شده است. گینرهابه دو دسته افزایش وزن و افزایش حجم و یا عضله ساز تقسیم می‌شوند. چنانچه در وزن گیری مشکل دارید باید از گینر افزایش وزن استفاده نمایید. نوع افزایش وزن، کربوهیدرات بسیار بیشتری نسبت پروتئین دارند. اما نوع عضله ساز نسبت پروتئین بیشتری دارند و برای بدنسازانی که تمرین قدرتی با قصد افزایش حجم انجام می‌دهند مناسب است.

پروتئین وی ساپلند

یکی از در دسترس ترین و پر مصرف ترین مکمل‌های ورزشی پروتئین وی است. پروتئین وی ساپلند بهترین پروتئین وی 100 درصد و یکی از بهترین مکمل‌های عضله ساز است. پروتئین وی از آب پنیر تولید و فرآوری می‌شود . این مکمل از نظر خلوص به سه نوع پروتئین وی کنسانتره، وی ایزوله و وی هیدرولیزه یا هیدرو وی تقسیم می‌شود. وی کنسانتره حاوی مقادیر کمی چربی و کربوهیدرات است. درصد پروتئین موجود در وی کنسانتره به میزان غلظت آن بستگی دارد. کنسانتره‌های سطح پایین دارای 30 درصد پروتئین و بالاترین سطح تا 90 درصد پروتئین دارند. وی ایزوله بیشترین پروتئین را دارا است و معمولا حداقل 90 درصد پروتئین دارد. وی هیدرولیز شده یکی از پروتئین‌های وی ایزوله با کیفیت است که برخی از آمینو اسیدهای آن به زنجیره‌های کوچکتر تجزیه شده اند. این امر منجر به جذب سریع آن گشته و انتخاب مناسبی برای بعد از ورزش و صبح می‌سازد.

پودر وی پروتئین ایزوله ساپلند نوتریشن از بهترین منبع پروتئینی تهیه و با خلوص ۱۰۰ درصد عرضه می‌شود. پودر پروتئین وی ایزوله ساپلند نوتریشن در دو وزن 2270 و 908 گرم در طعم‌های متفاوت در داروخانه آنلاین مثبت سبز به فروش می‌رسد.

کپسول کاتس تری ساپلند

کپسول کاتس تری ساپلند یکی از محصولات پرفروش برند ساپلند نوتریشن است. این کپسول با داشتن ترکیبات انحصاری به افزایش سوخت و ساز چربی‌ها کمک کرده و با افزایش تعداد کالری‌هایی که بدن می‌سوزاند، در افزایش متابولیسم چربی و کاهش وزن موثر است.

قیمت کراتین ساپلند

کراتین وقتی با تمرینات استقامتی مصرف شود به افزایش حجم و قدرت عضلات، بالا بردن استقامت، تاخیر در بروز خستگی، حفاظت از نورون‌های مغز و افزایش وزن کمک می‌کند. کراتین مونوهیدرات ساپلند نوتریشن حاوی 100 درصد کراتین خالص است. کراتین مونوهیدرات یک ترکیب حرفه‌ای برای ساخت عضله، افزایش حجم و قدرت عضلات است. معمولا این کراتین را به صورت بارگیری مصرف می‌کنند.

پودر کراتین مونوهیدرات ساپلند نوتریشن 300 گرم

پودر کراتین و ویتامین C ساپلند نوتریشن 500 گرم

پودر کراتین و بتا آلانین و ویتامین C ساپلند نوتریشن 300 گرم

دسته بندی محصولات ساپلند نوتریشن

محصولات ساپلند را می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم بندی کرد.

افزایش عضلات، استقامت و قدرت، افزایش وزن، کاهش وزن

افزایش عضلات

مکمل‌هایی که در این دسته قرار دارند شامل :

قرص آمینو گلد ساپلند نوتریشن

قرص آمینو وی ساپلند نوتریشن

پودر کربو مکس ساپلند نوتریشن

پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن

پودر مکس مس ساپلند نوتریشن

پودر بی سی ای ای ساپلند نوتریشن

پودر سوپر مکس مس ساپلند نوتریشن

پودر کراتین و ویتامین C ساپلند نوتریشن

پودر وی پروتئین ایزوله ساپلند نوتریشن

پودر کراتین مونوهیدرات ساپلند نوتریشن

قرص اچ ام بی ۱۰۰۰ میلی گرم ساپلند نوتریشن

پودر کراتین و بتا آلانین و ویتامین C ساپلند نوتریشن

استقامت و قدرت

پودر ال گلوتامین ساپلند نوتریشن

پودر مکس مس ساپلند نوتریشن

پودر سوپر مکس مس ساپلند نوتریشن

کاهش وزن

کپسول کاتس تری ساپلند نوتریشن

قرص ال کارنیتین ۱۰۰۰ میلی گرم ساپلند نوتریشن

قیمت محصولات برند ساپلند نوتریشن

داروخانه آنلاین مثبت سبز به عنوان نمایندگی ساپلند در تهران به شما این امکان را می‌دهد تا تنها با یک کلیک و بدون خارج شدن از منزل مکمل مورد نظر خود را خریداری نمایید. تضمین کیفیت و قیمت مکمل ساپلند یکی از ویژگی‌های خرید از داروخانه آنلاین مثبت سبز است.