نمایش دادن همه 19 نتیجه

کپسول سی ال ای اپتیموم نوتریشن

280,000 تومان289,000 تومان

اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition) در سال 1986 به منظور رفع نیازهای مشتری جهت برخورداری از کیفیت مداوم در مواد غذایی ورزشی تاسیس شد. اپتیموم بخشی از شرکت Glanbia است که یک هولدینگ بین المللی مکمل و مواد مغذی است. اپتیموم نوتریشن که به طور اختصار به آن ON نیز گفته می‌شود، به خاطر نوآوری و داشتن رتبه‌ یک در تولید پودر پروتئینی کازئین (Casein) و ارائه فرمول کازئین all micellar مشهور است. اپتیموم با بهره گیری از بالاترین کیفیت مواد اولیه بهترین پروتئین وی را در اختیار ورزشکاران سراسر جهان قرار می‌دهد.

متخصصان ON بهترین مواد اولیه را با دقت انتخاب می‌کنند و قبل از ترکیب، مورد تحلیل قرار می‌دهند، هر ماده 2 بار آزمایش می‌شود. همچنین به صورت روزانه کیفیت مواد و محصولات تولیدی بازرسی شده و سازگاری آنها با GMP مورد تایید قرار می‌گیرد. انتخاب دقیق مواد، کنترل کیفیت، آزمایشگاه‌ها و فرآیندهای تولید ON، همه به یک دلیل انجام می‌شود: برای تهیه مکمل‌های ورزشی با بالاترین کیفیت موجود در بازار. محصولات اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition) در بیش از 70 کشور جهان توزیع می شود.

شرکت اپتیموم نوتریشن (ON)، بخش از شرکت گلانبیا است که شرکتی پیشرو در زمینه مکمل‌ها و مواد مغذی است. اپتیموم نوتریشن مالک و سازنده دو برند مکمل اپتیموم نوتریشن و آمریکن بادی بیلدینگ (A.B.B) است. این دو برند برای تمام افراد بالغ و ورزشکار سراسر دنیا، مکمل‌های ورزشی در فرم پودر، قرص، کپسول و نوشیدنی‌های آماده تولید می‌کنند.

ON یکی از تولید کنندگان مکمل‌هایی است که در تمام دسته‌بندی‌های مربوط به مکمل‌های ورزشی محصول تولید می‌کند. این شرکت از سال ۱۹۸۶ مشغول به کار بوده و تولید مرغوب‌ترین مکمل‌ها را هدف قرار داده است.

محصولات این شرکت به دلیل تهیه مواد اولیه اعلا به صورت کاملاً حرفه‌ای، بسیار با کیفیت هستند. هر ماده اولیه قبل از ترکیب شدن و تولید، دو بار آزمایش می‌شود تا از بالا بودن کیفیت آن اطمینان حاصل شود. همچنین پس از اطمینان از کیفیت مواد اولیه و شروع به تولید محصولات، با نظارت و بازرسی به طور روزانه از خط تولید، درست انجام گرفتن فرایند تولید تضمین می‌شود.

از نوآوری‌های این شرکت، علاوه بر ارائه پروتئین وی ۱۰۰% که بهترین و پرفروش‌ترین پروتئین وی در سراسر دنیا می‌باشد، می‌توان به تولید پروتئین دیرهضم کازئین ۱۰۰% اشاره کرد؛ همچنین این شرکت با تولید سری محصولات انرژی‌زای خود، داشتن انرژی در هر لحظه را تضمین می‌کند.

سخت‌گیری در انتخاب مواد اولیه، کنترل کیفیت، آزمایش در آزمایشگاه‌ها و فرایند تولید مناسب، همه و همه تنها به یک منظور توسط شرکت ON انجام می‌گیرند: ارائه باکیفیت‌ترین مکمل‌های ورزشی.

این کمپانی با هدف داشتن کیفیتی پایدار و ارائه بهترین محصولات تاسیس شده و در تلاش است تا این استانداردها را فراتر برده و گسترش دهد.

محصولات ON را می‌توان در تمام مراکز پخش مکمل‌های ورزشی به راحتی پیدا کرده و خریداری نمود. این مکمل‌ها در بیش از ۷۰ کشور در سراسر دنیا به فروش می‌رسند.